Заступник міністра енергетики України, Микола Колесник розповів, що наразі уряд не має наміру проводити другий етап підвищення тарифів на електроенергію в Україні.
Починаючи з 1 червня, ціни на електрику зросли з 2,64 до 4,32 гривні за кіловат-годину, що стало можливим через оцінку собівартості виробництва "Енергоатомом" та "Укргідроенерго".

Енергоатом
Енергоатом

Хоча це підвищення є значним, представники уряду завірили громадян, що наразі не планується нових зростань цін. Олег Попенко, голова Спілки споживачів комунальних послуг, також наголосив, що рішення уряду зафіксувало тариф на рівні 4,32 гривні до кінця квітня 2025 року.

енергетика, вишки, тарифи, електроенергія
енергетика, вишки, тарифи, електроенергія

Проте він також висловив обгрунтовану думку, що майбутнє підвищення цін на електроенергію, яке може настати вже наступного року, може призвести до того, що ціна за кіловат-годину зросте до 6,64 чи навіть 7,32 гривні.

Також наш портал інформував, не на відновлення енергетики: куди можуть піти гроші з нових тарифів

Популярні новини зараз
Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що блекаути нам не загрожують: "Укренерго" заспокоїла громадян

Вам буде цікаво дізнатися поки люди шкребуть копійки на нові тарифи за світло, зарплати членів "Укренерго" сягають майже 8 млн на місяць