30 червня, відзначається стародавнє християнське свято Мануйло та Савелій, яке також називають Сонцестою. У народі вірили, що цей день дуже небезпечний, тож його краще провести вдома.

Згідно з переказами, у Сонцестій нечиста сила ходила по землі, і всіляко шкодувала людям. Демони вселялися в людей і худобу, тому потрібно було убезпечити свій будинок від біди різними змовами.

Молитва-змова від нещастя у день Сонцестою

Перед сном потрібно лягти в ліжко, згасити світло і багато разів поспіль повторити змову доти, доки не заснеш.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Кабмін звільнив від мобілізації 133 "важливі" структури: люди назвали це "офіційною війною для бідних" Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

"Ангел небесний, що мене оберігає, ти від бід мене під крилами білими сокрою, від нещасть убережи, від поганого сховай, щоб помислам моїм до чорноти не тягтися, а тільки світлом милуватися. Амінь!"

День Мануйло і Савелія вважається сприятливим для домашнього клопоту - можна робити прибирання, прати, викидати все старе. Вважається, що ввечері потрібно накрити стіл для родичів чи сусідів: чим більше страв буде на столі – тим вдалим буде рік. За столом треба обов'язково пошуміти, щоб все лихо обійшло будинок стороною.

Прикмети на 17 червня - Сонцестій

  1. Багряний захід сонця в день Сонцестою — чекай на вітряну погоду і навіть бурю.
  2. Вийдеш із дому після заходу сонця – нападе нечиста сила.
  3. Прикмети на 17 червня кажуть, що сьогодні не можна виходити з дому, щоб уникнути лиха, смерті та нещастя.
  4. Гроза 17 червня розжене всю нечисть і принесе добрий урожай.

Що не можна робити 17 червня

Сьогодні, як і будь-якого іншого дня, церква виступає проти сварок, образ, наклепів, жадібності, заздрощів, зневіри. Забороняється відмовляти у прохачому.

Народні прикмети цього дня не радять давати гроші в борг – сам опинишся у боргах, не можна лаятися та з'ясовувати стосунки – можна відвадити добробут. Також за народними повір'ями 17 червня краще провести вдома - тихіше за воду і нижче трави, щоб не спричинити неприємності.

Нагадаємо, що натільний хрестик може приховувати небезпеку: коли варто насторожитися.

Раніше ми повідомляли, що настав час молитися: найсильніші слова за Україну, які треба говорити щодня.