Благодійний фонд "Карітас Суми" здійснює важливу місію, надаючи безкоштовні продуктові набори тим, хто опинився у складній ситуації через війну, починаючи з квітня 2024 року. Ця допомога доступна особам, які отримали довідку про внутрішнє переміщення в Сумах.

Кілька категорій осіб, які можуть скористатися цією послугою, наприклад, багатодітні сім'ї, які можуть знаходитися у важкій фінансовій ситуації через війну.

Гуманітарна допомога. Фото: скрін youtube
Гуманітарна допомога. Фото: скрін youtube

  1. Особи з різними формами інвалідності, які можуть зазнавати додаткових труднощів у забезпеченні себе продовольством.
  2. Ті, хто постраждав від будь-яких форм фізичного або психологічного насильства, теж можуть отримати цю допомогу. Люди, які зазнали втрати житла через конфлікт, теж можуть звернутися за допомогою.
  3. Старші люди, які живуть самі і можуть бути у вразливому стані.
  4. Особи, які потребують постійного догляду або підтримки через різні причини.
  5. Родичі або близькі, які втратили зв'язок зі своїми рідними через конфлікт.

Щоб отримати цю гуманітарну допомогу, потрібно звернутися до кризового центру БФ "Карітас" за адресою: м. Суми, вул. Іллінська 112.

Гуманітарна допомога. Фото: скрін youtube
Гуманітарна допомога. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Також можна зателефонувати за номером: 099 333 73 92. Кожен, хто потребує допомоги, може отримати необхідну підтримку в цій важливій справі.

Нагадаємо, українцям пропонують другий шанс: 30 тисяч гривень, на які можна опанувати професію

Раніше ми писали про те, що доплати виплатили не всім пенсіонерам: хто потрапив під "обмеження"

Вам буде цікаво дізнатися посуд мив, на запитання відповідав, 20 тисяч сходів пройшов: робот підкорив Велику Китайську стіну