Протягом літа 2024 року деяким українцям нараховуватимуть додаткову плату за водопостачання. Хто отримає збільшені платіжки, йдеться на facebook-сторінці "Кременчук. Офіційний".

У літній період мешканцям приватного сектору нараховуватимуть додаткову плату за воду – за полив зелених насаджень. Збільшені платіжки отримають домогосподарства, які не обладнані лічильниками води.

Платіжка за воду. Фото: скрін youtube
Платіжка за воду. Фото: скрін youtube

"За полив нараховуватиметься плата протягом 90 діб (літні місяці) з розрахунку 6 літрів за добу на один квадратний метр площі зелених насаджень, садів та городів", - йдеться у повідомленні.

Споживачів попередили, що якщо поливна площа менша, ніж зазначена в договорі або відсутня зовсім, необхідно звернутися до постачальника послуг. Водоканал проведе перерахунок нарахувань на підставі фактичного обстеження поливної площі.

Популярні новини зараз
Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це
Показати ще

Сезон поливу зелених насаджень. Фото: скрін youtube
Сезон поливу зелених насаджень. Фото: скрін youtube

Також комунальники нагадали, що уникнути зайвих нарахувань у платіжках можна, якщо встановити лічильник води.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, доведеться митися в річці та збирати дощову воду: водоканальники вирішили підняти тариф одразу на 170%.

Також наш портал інформував, платіжки за воду з новою графою: комунальники приготували "сюрприз".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, що після трирічної "паузи" в Україні хочуть переглянути тарифи на воду: як зміняться платіжки.