Vodafone суттєво підвищив вартість своїх тарифів, чим неприємно здивував українців. Розповідаємо, які саме послуги подорожчали та як це вплине на ваш бюджет.

Відомий оператор мобільного зв'язку Vodafone приголомшив своїх клієнтів значним підвищенням цін на низку популярних тарифів. Зміни набрали чинності 31 травня 2024 року і охопили переважно послуги "Рік без абонплат" з лінійки Joice.

Мобільний, фото: youtube
Мобільний, фото: youtube

Згідно з офіційними заявами компанії, нові ціни виглядають наступним чином:

  • Vodafone Joice Start: тепер коштує 2 200 грн (зростання на 220 грн).
  • Vodafone Joice Pro: піднявся до 2 860 грн (зростання на 330 грн).
  • Vodafone Joice Max: тепер коштує 3 630 грн (зростання на 330 грн).

Це підвищення значно вдарить по кишенях нових користувачів, які планують підключитися до цих тарифів. Проте, для тих, хто вже скористався послугами до 31 травня і оплатив свої пакети послуг за старими тарифами, додаткових витрат не передбачено.

Популярні новини зараз
Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня
Показати ще

Представники Vodafone не пояснили конкретні причини такого різкого підвищення тарифів, але експерти припускають, що це може бути пов'язано зі зростанням операційних витрат та інвестиціями у розвиток нових технологій. Тим не менш, клієнтам важливо розуміти, як ці зміни можуть вплинути на їхні бюджети та чи варто шукати альтернативні пропозиції на ринку.

Для багатьох абонентів новини стали неприємним сюрпризом. Деякі користувачі вже висловили своє невдоволення, обговорюючи можливість переходу до інших операторів. Проте, для тих, хто залишається з Vodafone, рекомендується уважно стежити за акціями та знижками, які компанія може пропонувати у майбутньому.

Нагадаємо, Українці поскаржилися на крадіжку Vodafone: "Цього разу навіть не повідомили"

Раніше ми повідомляли: У Lifecell розповіли, як залишатися на зв'язку за смішну плату: місяць – лише 40 гривень

Також, Тєлєк - 5 годин на день, чайник - година на тиждень: ліміти для українців, щоб залишився старий тариф на світло