За час повномасштабної війни багато українців накопичили борги за комунальні послуги, а далі ситуація лише ускладнюватиметься. Зокрема, через подорожчання світла. Про це в ефірі "Новини.LIVE" заявив голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко.

Українцям підвищили тарифи на електричну енергію у зв'язку із критичною ситуацією в енергосистемі після масованих ударів ворога. Платити починаючи з 1 червня доведеться по 4,32 гривні за кожен кіловат.

Тарифи на електроенергію. Фото: скрін youtube
Тарифи на електроенергію. Фото: скрін youtube

Експерт по ЖКГ Олег Попенко впевнений, таке рішення навряд чи принесе позитивний результат. Навіть колишній тариф був по кишені не всім, а тепер кількість громадян, які не зможуть платити за світло, тільки збільшиться. Водночас злетить рівень боргів населення.

"Підняття тарифів не призводить до економії. Підняття тарифів у найбіднішій країні Європи, яка воює третій рік, призведе до того, що борги за комуналку збільшуватимуться. Це аксіома", – зазначив експерт.

Популярні новини зараз
Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Щоб розраховувати на субсидію потрібно заплатити: яка остаточна сума Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток
Показати ще

Борги за комуналку. Фото: скрін youtube
Борги за комуналку. Фото: скрін youtube

Варто зазначити, що у червні починають діяти нові ціни не лише для побутових споживачів, а й для бізнесу. Нацкомісія ухвалила рішення щодо збільшення граничних тарифів для цієї категорії майже на 20%.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Нацкомісія планує переглянути ще один тариф: з 1 липня будуть нові ціни.

Також наш портал інформував, пенсіонера змусили заплатити за "вигаданий" рахунок: на думку ДПЕК, 51 904 кВт/год на місяць – це цілком реально.

Крім того, ми писали, заощадите мало, заплатіть – дуже багато: українців закликали не робити цього в жодному разі.