У зв'язку зі стрімким зростанням цін на популярні овочі в Україні, зокрема на цибулю та моркву, в останні місяці виникла серйозна обговорення щодо причин цього явища та його впливу на людей. Упродовж кінця весни спостерігається значне підвищення цін на деякі найпопулярніші овочі, зокрема на цибулю та моркву.

Згідно з даними порталу "Мінфін", українські супермаркети стикаються з різким зростанням вартості цих продуктів, яке становить в середньому на 2-3 рази вище порівняно з попереднім періодом.

Наприклад, вартість цибулі наразі сягає 36,90 гривень за кілограм, що значно перевищує показник у 15,62 гривень за кілограм у квітні. Синя цибуля також виявилася під впливом цього тренду, здорожчавши з 95,70 гривень за кілограм до 110,00 гривень за кілограм.

Навіть нове появлення молодої цибулі на ринку не призвело до зниження цін, оскільки її вартість залишається високою, складаючи 39,99 гривень за кілограм.

Популярні новини зараз
ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Не надумайте брати ці яйця: українців попередили про небезпеку у супермаркеті Ці каші варити й не потрібно: екстрений перелік круп для відключення світла Заженуть у борги, а ви й знати не будете: клієнти Ощадбанку скаржаться на списання коштів
Показати ще

Щодо моркви, спостерігається подібна тенденція. Ціни на цей овоч у супермаркетах зросли з 11,28 гривень за кілограм до 35,20 гривень за кілограм. Різноманіття цінових пропозицій у супермаркетах варіюється від 29,99 до 40,50 гривень за кілограм.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що цінові гойдалки на продуктовому ринку: дешевшає, дорожчає, що очікувати влітку

Вам буде цікаво дізнатися більше ніж 100 гривень за кіло: улюблені цитрусові фрукти перетворюються на екзотику