Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які уважно стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що Першотравневий міськрайонний суд Миколаївської області зобов'язав клієнтку "Миколаївобленерго" доплатити за електроенергію 33180 грн., а також додатково заплатити 3 тис. грн. військового збору.

Про це стало відомо завдяки інформації з рішення суду, опублікованому у Реєстрі судових рішень.

Судове засідання. Фото: скрін youtube
Судове засідання. Фото: скрін youtube

Жінці відключили електроенергію та зняли лічильник, проте наприкінці минулого року енергетики під час переказу встановили, що клієнт самовільно підключився до електромережі.

"Було виявлено порушення п.п.6 п.8.4.2 гл.8.4 VIII Правил роздрібного ринку електричної енергії (далі – ПРРЕЕ), а саме: самовільне підключення електроустановок, струмоприймачів та електропроводки до електричної мережі оператора системи, з порушенням схеми обліку, що можна виявити під час контрольного огляду засобів обліку", – йдеться у матеріалах справи.

Популярні новини зараз
Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% Українців приготували до нових платіжок за газ – як раніше вже не буде: що відбувається Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список
Показати ще

Лічильник світла, скріншот: Facebook
Лічильник світла, скріншот: Facebook

За фактом зазначеного порушення представники оператора системи склали акт, який підписала відповідач без зауважень. Факт виявленого порушення зафіксовано на фото та відеозйомку. Надалі порушення було усунено. В енергокомпанії підрахували, що споживач незаконно використав електроенергію на 33 180 грн.

Вони надіслали їй платіжку, але жінка відмовилася платити. Тоді "Миколаївобленерго" звернулися до суду. У суді розглянули акт, надали можливість висловитися всім сторонам і дійшли висновку, що жінка має сплатити борг.

Гроші та платіжна квитанція
Гроші та платіжна квитанція

"Стягнути на користь Акціонерного товариства "Миколаївобленерго" вартість не врахованої електричної енергії у сумі 33 180 (тридцять три тисячі сто вісімдесят) грн", – йдеться у рішенні суду. Окремо доведеться сплатити судовий збір у розмірі 3028 грн.

Нагадаємо, не платить за воду, б'є ціпком і "фанатіє" від СРСР: українка налетіла на комунальників через борги.

Раніше повідомлялося, українцям дали шанс позбутися боргів за комуналку: далі може стати гіршим.

Також, штрафи та арешт рахунків – не найстрашніше: юрист попередив боржників за комуналку.