Ця пільга стосується пенсіонерів, які проживають у сільських районах чи селищах міського типу. Вони можуть отримувати вигоди при оплаті житла та комунальних послуг, а також при купівлі твердого та рідкого пічного побутового палива та зрідженого газу.

Отримати ці пільги можуть лише пенсіонери, які працювали у певних галузях перед пенсією. Це такі сфери як освіта (вчителі), медицина (лікарі, медсестри), фармація (працівники аптек), захист рослин (агрономи) чи бібліотечна справа (бібліотекарі).

Пенсіонерка. Фото: скрін youtube
Пенсіонерка. Фото: скрін youtube

Це означає, що пенсіонери, які мають досвід роботи в цих сферах, можуть скористатися пільгою на житло. Знижка складає стовідсоткову знижку вартості послуг. Це означає, що вони сплачують лише частину вартості, а решта суми компенсується державою.

пенсіонери, фото: Уніан
пенсіонери, фото: Уніан

Популярні новини зараз
ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це
Показати ще

Але важливо зважати на те, що для отримання цієї пільги пенсіонер має відповідати умовам, визначеним Пенсійним фондом України.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, субсидії в Україні: кому доведеться заново подавати заявку на отримання допомоги

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що витрати на комуналку покладете на державу: куди звертатися за допомогою

Вам буде цікаво дізнатися субсидія зросла вп'ятеро: кому суттєво збільшать допомогу на комуналку