Українка висловила своє невдоволення щодо високого нарахування за ФСГ (функціонування системи гарячого водопостачання будинку) у своєму будинку та вказала на значну зміну суми порівняно з попередніми платежами.

"У квітні у мене гарячої води було 0 кубів – надіслали 275 грн за ФСГ, хоча раніше було 50 грн за 2 куби. Творять, що хочуть",звернулася дівчина до "Київтеплоенерго".

Вода / фото: Pinterest
Вода / фото: Pinterest

У відповідь оператор "Київтеплоенерго" пояснив, що ФСГ включається до платіжок з грудня 2021 року згідно з урядовою методикою розподілу комунальних послуг між споживачами.

Ця оплата призначена за теплову енергію, яку будівля споживає для роботи внутрішньої системи гарячого водопостачання та сушки для рушників.

Популярні новини зараз
Банки посилять обмеження грошових переказів: навіть дрібні платежі доведеться пояснювати Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Звернення до "Київтеплоенерго" / фото: скріншот Facebook
Звернення до "Київтеплоенерго" / фото: скріншот Facebook

Розмір нарахування залежить від типу та конструкції системи ГВП. Нарахування ФСГ здійснюються для всіх будинків, обладнаних системою гарячого водопостачання, і навіть якщо мешканець користується бойлером, плата за функціонування системи все одно стягується відповідно до законодавства.

Оплата за ФСГ здійснюється протягом усього року, коли надається послуга гарячого водопостачання, і для отримання інформації про нарахування за конкретним приміщенням рекомендується звернутися онлайн через месенджер на сторінці ЦКС.