Жінка написала відгук про ПриватБанк, де розповіла, що з її чоловікової карти вкрали всі їхні накопичення - 97 000 гривень. Гроші пішли на якусь невідому компанію.

Вони одразу зателефонували до банку і поїхали до відділення, але консультант сказав, що карту перевипустили без їхнього відома. Навіть не прийшло жодного повідомлення на телефон про підтвердження платежу.

Відділення Приватбанку
Відділення Приватбанку

Вони написали заяву до поліції, але банк сказав, що гроші можуть повернутися лише через півроку. Сьогодні вони знову звернулися до банку, але їм сказали, що гроші не повернуть, оскільки хтось із них перейшов за посиланням. Вони не отримали жодної письмової відповіді від банку і не побачили жодних дій на зустріч.

ПриватБанк відповів жінці з визнанням того, що її ситуація є неприємною. Проте, вони стверджують, що не можуть ідентифікувати її за наданою інформацією. Це може викликати розчарування та занепокоєння, оскільки жінка вже звернулася з проблемою, але відповідь банку не вирішує її проблему.

Популярні новини зараз
Українці можуть залишитися без газу через борги сусідів: газовики відключають майже цілі під'їзди Пенсіонерів забезпечать тимчасовою підтримкою: додаткові виплати до кінця 2024 року Комуналка забере всю зарплату: українців попередили про перегляд одразу двох тарифів Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми
Показати ще

Банкомат "Приватбанку" / фото: відкриті джерела
Банкомат "Приватбанку" / фото: відкриті джерела

Пропозиція вирішення проблеми через особисте повідомлення може викликати певну надію, але також може викликати певне недовір'я, оскільки жінка може почувати себе непокоєм через те, що її особисті дані можуть бути використані недобросовісно.

Ця ситуація також підкреслює неефективність комунікації між банком та клієнтом, оскільки банк повинен був надати вичерпну відповідь на її відгук ще до цього етапу.

Також наш портал інформував, ПриватБанк зарахує на карти українців від 250 до 25 000 гривень: кому пощастить

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що можете втратити власні заощадження: чому українцям блокують банківські рахунки

Вам буде цікаво дізнатися Приватбанк оголосив про важливі зміни: стосується власників пластикових карток