В Україні змінились ціни на кисломолочні продукти. Скільки сьогодні коштує йогурт та кефір, як змінилась ціна в порівнянні з минулим місяцем та скільки українцям потрібно віддати за них у супермаркетах.

Дані оприлюднили на офіційному сайті Мінфіну.

Українські супермаркети оновили ціни на кисломолочні продукти, зокрема, на кефір та йогурт. Деякі з них не змінили свою вартість, а інші, на щастя, трохи подешевшали.

Ціни на йогурт

Сьогодні за 580 мілілітрів йогурту Активіа класичний 1,5% жирності потрібно заплатити, в середньому, 29,02 гривень, що на тому ж рівні, як і минулого місяця. Тобто, ціна на йогурт в травні 2024 року залишилась без змін.

Якщо ви плануєте купувати цей кисломолочний напій в мережі магазинів Metro, то за 580 мілілітрів вам потрібно викласти так само.

Популярні новини зараз
Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила
Показати ще

Середня ціна на йогурт в Україні. Фото: Мінфін
Середня ціна на йогурт в Україні. Фото: Мінфін

Ціни на кефір

Сьогодні за 950 мілілітрів кефіру Селянський 2,5% жирності потрібно заплатити, в середньому, 45,99 гривень, що на 16 копійок менше, ніж минулого місяця. У квітні цього ж року вартість цього кисломолочного напою становила 46,15 гривень за 950 мілілітрів.

Ціна на кефір відрізняється залежно від магазину. Так, в мережі гіпермаркетів “Ашан” кефір коштує 44,30 гривні, а в “Megamarket” ціна зупинилась на позначці - 47,60 гривень.

Середня ціна на кефір в Україні. Фото: Мінфін
Середня ціна на кефір в Україні. Фото: Мінфін

Нагадаємо, що в Україні перерахували ціни на макарони та деякі крупи.

Як повідомляли раніше, виробники підняли ціни на цибулю, буряк та часник.

Як писав "Знай" раніше, українські супермаркети знизили ціни на помідори, огірки та часник.