Компанія Vodafone оголосила про впровадження нового коду мережі – 75 (+380 75) для абонентів. Ця ініціатива не вплине на існуючі номери користувачів, але дозволить підключити 10 мільйонів нових номерів протягом наступних п'яти років .

На початку весни Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв'язку, видала дозвіл на використання нового коду мережі.

мобільний зв'язок
мобільний зв'язок

Тепер користувачі отримають ще один код із п'ятіркою, що розширить можливості вибору номерів для абонентів. Згідно з інформацією, наданою прес-службою компанії, новий код "+380 75" вже почав впроваджуватися у всі внутрішні системи та послуги.

Додатковий ресурс нумерації дозволить підключити до мережі Vodafone до 10 мільйонів нових номерів.

Популярні новини зараз
Абоненти Vodafone платитимуть більше: оператор зробив новий "тарифний сюрприз" Окупанти продовжують принижуватись перед Китаєм: тепер готові продати стратегічну територію За шкалою від 1 до 12 – все катастрофічно погано: українців закликали роками терпіти відключення На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів
Показати ще

Зараз у мережі Vodafone використовуються чотири національні коди: 095, 099, 066 і 050.

До речі, компанія Київстар також оголосила про запровадження нового коду для своїх абонентів. Згідно з повідомленням оператора, тепер номери Київстару можуть починатися з +380 77.

У своєму зверненні представники компанії висловили впевненість, що нові сімки принесуть успіх їхнім власникам. Незабаром користувачі зможуть переконатися в цьому особисто, оскільки новий код активно впроваджується в систему.

Нагадаємо, Ціни на популярний продукт злетіли на небо: чому українці вирішили його ігнорувати

Раніше ми розповідали, що такі платіжки лише у кошмарах сняться: скільки віддамо за газ та світло цього літа.

Не лише вода та світло: для українців піднімають ще один тариф