Віктор Жердицький, який раніше був народним депутатом, висловлює серйозну стурбованість з приводу підвищення тарифів на газ та електрику. Експерт каже, що навіть маленьке підняття цін на енергію на 10% може сильно підштовхнути інфляцію - ціни можуть зрости у два або три рази.

Це тому, що багато в чому ціни на речі, які ми купуємо, залежать від вартості енергії. Коли енергія подорожчає, виробники та сервіси змушені піднімати ціни, щоб покрити свої збільшені витрати, і це торкається всіх споживачів.

Нафтогаз, фото: Facebook
Нафтогаз, фото: Facebook

Жердицький говорить про те, що коли ціни на енергію ростуть, це важко впливає на звичайних людей. Зарплати і соціальні виплати не встигають зростати так швидко, як ціни, тому люди можуть купувати менше речей. Це погіршує економічний стан країни в цілому.

Жердицький також критикує Нафтогаз за те, що у вартості їхньої продукції є корупційні та завищені складові. Він каже, що якщо провести аудит цих частин, можна знайти способи знизити ціни без шкоди для прибутку компанії.

Популярні новини зараз
Щоб отримувати пенсії, українцям потрібно терміново з'явитися у ПФУ: залишили лише 10 днів Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат
Показати ще

Тарифи на електроенергію / фото: Pinterest
Тарифи на електроенергію / фото: Pinterest

Важливо боротися з корупцією в державних органах і компаніях, особливо в Нафтогазі, де, за його словами, багато незаконних фінансових операцій.

З іншого боку, Олексій Чернишов з Нафтогазу підтримує поступове переходження до більш вільних умов на енергетичному ринку. Він вважає, що потрібно уникати раптових і стресових змін, які можуть погано позначитися на економіці.

Корупція, фото: maritimebusinessnews.com.ua
Корупція, фото: maritimebusinessnews.com.ua

Чернишов вважає, що поступове відкриття енергетичного ринку допоможе привабити інвесторів і покращить інвестиційний клімат в Україні. Він також наголошує на необхідності акуратного управління цими змінами, щоб уникнути шкоди національній економіці.

Нагадаємо, електрочайник, холодильник та пилосос: як користуватися, щоб зменшити рахунки за світло

Вам буде цікаво дізнатися проігноруєте – заплатите утричі більше: на кого можуть очікувати неприємності через лічильники води