Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps впроваджує Програму підтримки сільського господарства України, яка спрямована на допомогу фермерам і аграрним підприємствам у відновленні та розвитку їхньої діяльності в умовах війни чи для започаткування власного бізнесу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа інформацією, розміщеною на офіційному веб-сайті організації, кошти можуть отримати представники малого і середнього бізнесу, а також дрібні фермери та домогосподарства.
Фінансова підтримка Mercy Corps охоплює дві програми. Перша спрямована на дрібних фермерів та внутрішньо переміщених осіб у деяких областях України. Учасники програми можуть отримати значні гранти для відновлення сільськогосподарської діяльності.
Згідно з умовами, жителі Донецької, Запорізької, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей мають можливість взяти участь у програмі, за винятком територій з активними бойовими діями або високим ризиком для життя та бізнесу.
Очікується, що фінансова допомога допоможе домогосподарствам та фермерам відновити або розширити свою сільськогосподарську діяльність, що сприятиме зростанню прибутку сімей.
Сума фінансової допомоги становить близько 3 000 доларів США та виплачується у гривневому еквіваленті за офіційним курсом Національного банку. Проте ця сума може змінюватися залежно від потреб кожного учасника програми.
Щоб стати претендентом на отримання гранту, необхідно зареєструватися на веб-сайті Mercy Corps та подати заявку, відповівши на запитання організаторів. Перший етап реєстрації передбачає лише надання загальної інформації без детального бізнес-плану.
Крім програми для фермерів, Mercy Corps також запускає ініціативу для малого та середнього бізнесу. До участі в цій програмі допускаються компанії, які відповідають таким критеріям:
-
Офіційно зареєстровані та не мають юридичних або правових перешкод для підприємницької діяльності.
-
Можуть забезпечити інвестиції до 50% від суми фінансової допомоги (розмір власного внеску визначається в індивідуальному порядку).
-
Представляють докази пошкоджень бізнесу внаслідок війни та переконливо демонструють потребу у грошовій підтримці для відновлення діяльності.
-
Взаємодіють з домогосподарствами або дрібними фермерами, наприклад, шляхом надання / отримання послуг, постачання / закупівлі ресурсів, реалізації / купівлі фермерських продуктів, забезпечення доступу до ринків збуту тощо.
-
Детально аргументують необхідність отримання фінансової допомоги.
Середній розмір гранту складає 75 000 доларів у гривневому еквіваленті. Заявки на отримання гранту можна подати через спеціальне посилання на веб-сайті організації. Відбір кандидатів відбуватиметься на конкурсній основі після аналізу безпекових ризиків.
Нагадаємо, Накрасти дозволять набагато більше: в Україні планують збільшити поріг кримінальної відповідальності
Раніше ми повідомляли, що Можете залишитися без житла: що треба обов’язково перевірити при купівлі квартири "з рук"