Мер Дніпра, Борис Філатов, вирішив подивитися, як просувається реконструкція будинків у місті, спрямована на покращення умов для мешканців та скорочення витрат на опалення. Він особисто перевірив хід робіт на вулиці Інженерній та суміжних вулицях, де ведеться термомодернізація 10 багатоквартирних будинків.

Філатов розповідає, що завершення робіт до початку опалювального сезону це не просто план, а життєва необхідність для багатьох сімей. Він упевнений, що завдяки цим зусиллям комунальні платежі знизяться на 30–40%, а можливо навіть на половину.

Мер Дніпра / фото: Telegram
Мер Дніпра / фото: Telegram

Це не лише заощадить гроші мешканців, а й розвантажує енергосистему міста.

Мер також розповів, що підготовка до реконструкції розпочалася ще минулого року, але через ситуацію, пов'язану з війною, проекти заморозили. Тепер завдяки фінансуванню ЄБРР роботи знову у розпалі.

Популярні новини зараз
Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% Пенсіонерам встановлять нові правила: не кожен зможе собі дозволити Беріть із собою більше грошей: супермаркети встановили нові ціни на гречку, вершкове масло та яйця "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам
Показати ще

"Встигнемо в будь-якому випадку до початку опалювального сезону. Це дуже важливо для людей, тому що платіжки будуть зменшені як мінімум на 30-40%, а то й на половину. І всі ці заходи під час повномасштабної війни також знижують навантаження на енергосистему. Тому ми будемо й надалі працювати в цьому напрямку."

Місцева мешканка Наталія висловила своє захоплення тим, які зміни відбуваються у її будинку та районі.

Вона впевнена, що завдяки цій реконструкції, житло стане більш комфортним та теплим, а платежі за комунальні послуги зменшаться.

Раніше ми писали про те, коли будинок не радість, а проблема: як призупинити нарахування боргів за комуналку

Крім того, Знай.ua повідомляв, як отримати перерахунок комуналки, якщо ви за кордоном або не проживаєте в квартирі