Наближається сезон смачної молодої картоплі зі сметаною і зеленню, але перш, ніж йти до магазину, щоб її придбати, варто знати, скільки сьогодні за неї потрібно віддати. Та йдеться не тільки про молоду картоплю, а ще й про молоду капусту, яка також змінилася у вартості.

Оновлені ціни оприлюднили на сайті Мінфіну.

Ціни на молоду картоплю в Україні

Настає сезон молодої картоплі, а це означає, що саме час дізнатися, скільки за неї вже потрібно віддати. Так, на українському ринку ця картопля продається, в середньому, по 37,90 гривень, хоча у квітні її вартість становила 33,33 гривень за 1 кілограм. За таку ж саму ціну молода картопля продається в гіпермаркеті "Ашан".

Середня вартість молодої картоплі в Україні. Фото: Мінфін
Середня вартість молодої картоплі в Україні. Фото: Мінфін

Ціни на молоду капусту в Україні

Водночас, молода капуста за місяць значно подешевшала, адже сьогодні її середня вартість становить 37,90 гривень, а ось у квітні вона коштувала значно дорожче – 57,58 гривень за 1 кілограм. Змінилися ціни і в українських супермаркетах, де також капуста була дорожча.

Популярні новини зараз
Жителів сіл та райцентрів почнуть мобілізувати по-новому: Кабмін радикально змінив правила Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список
Показати ще

В "Ашані" за неї сьогодні треба віддати 39,90 гривень, в Megamarket - 42,90 гривень, а у Metro 1 кілограм такої капусти коштує 41,50 гривень. Водночас, у Novus молода капуста продається за найнижчими цінами - за 34,99 гривень.

Середня вартість молодої капусти в Україні. Фото: Мінфін
Середня вартість молодої капусти в Україні. Фото: Мінфін

Нагадаємо, що для українців оновили ціни на деякі види популярних круп і макарони.

Як повідомляли раніше, в Україні несподівано підвищили вартість часнику, буряку і цибулі.

Як писав "Знай" раніше, в Україні активно дешевшають деякі продукти харчування.