Українським пенсіонерам, які проживають у тимчасово окупованих Криму та Севастополі, стало простіше отримувати свої пенсії. Цю важливу новину повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубинець через Telegram.

Парламент ухвалив закон, який вносить зміни до деяких законів України щодо пропорційного обчислення страхового стажу для осіб, які працювали за межами країни.

пенсіонери
пенсіонери

Суть закону полягає в усуненні дискримінаційних норм щодо нарахування пенсій для громадян з АР Крим та міста Севастополя після того, як вони підтвердять, що не отримували пенсії в Росії.

Це стало необхідним за умов повномасштабного вторгнення та розриву дипломатичних відносин із Російською федерацією.

Популярні новини зараз
Надії більше нема? Пенсіонери не вірять у справедливий перерахунок виплат, що "урізали" Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять
Показати ще

Зміни у законі спрощують механізм поновлення виплат пенсій для мешканців Криму та Севастополя. Тепер не потрібне отримання інформації від Пенсійного фонду Росії.

[quote author=""]"Таким чином, тепер пенсії призначатимуться за заявою особи, в якій зазначатиметься, що вона не отримувала виплат від РФ, при цьому жодних підтверджень від російського Пенсійного фонду не потрібно", - пише Лубинець. quote]