Українці, які розраховують одержувати житлову субсидію, зобов'язані у травні пройти важливу процедуру. Про це попередили на офіційній facebook-сторінці АТ "Облтеплокомуненерго".

Застаріла інформація про власників житла та зареєстрованих у ньому осіб може стати перепоною для отримання субсидії. Ці дані слід актуалізувати, надавши відповідні документи своєму постачальнику послуг.

Субсидії. Фото: скрін youtube
Субсидії. Фото: скрін youtube

"В травні розпочинається процес призначення державної допомоги на сплату житлово-комунальних послуг - субсидій на міжопалювальний період, органи соціального захисту звіряють інформацію про власників житла і зареєстрованих в ньому осіб з надавачами послуг. Тож застарілі дані можуть стати на заваді її отриманню", - нагадали комунальники.

Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube
Звернення за субсидією. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% Пенсіонерам встановлять нові правила: не кожен зможе собі дозволити При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Якщо у складі сім'ї відбулися зміни, то подається один із документів:

  • копія Свідоцтва про право власності на нерухоме майно;
  • копія Витягу з Державного реєстру прав на нерухоме майно;
  • Довідку із ЦНАП або ЖЕК про склад сім'ї.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, систему не обдуриш: за які "провини" можуть відібрати субсидію.

Також наш портал інформував, забудете подати – залишитеся без допомоги: відсутність цих документів поставить хрест на субсидії.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, чи зміниться розмір пенсії по інвалідності у квітні 2024 року: як її порахувати та яка вона сьогодні.