В Україні можна знайти монети, які колекціонери із задоволенням куплять та заплатять дуже гарні гроші. Наприклад, 2 копійки 2010 року можна продати за 21 тисячу гривень. Як виглядає монета, показали на спеціалізованому ресурсі Violity.

На спеціалізованому аукціоні продали монету номіналом дві копійки 2010 року випуску. У ході торгів цінник досяг позначки 21 101 гривню. Така надхмарна вартість обумовлена ​​колекційною особливістю монети.

Цінна монета. Фото: Violity
Цінна монета. Фото: Violity

Як зазначається, ці 2 копійки були викарбувані на заготівлі під 10 копійок, через що монета має не звичайний сріблястий, а золотистий колір. Вага монети 1,7 г, а виготовлена ​​вона з алюмінієвої бронзи. Ще на цінник вплинув стан монети - вона збереглася досить добре, реставрація не проводилася.

Цінна монета. Фото: Violity
Цінна монета. Фото: Violity

Популярні новини зараз
Плюс 570 грн щомісяця: в Україні пенсіонерам дозволили отримати "бонус" до основних виплат Приємні знижки можуть обернутися великим розчаруванням: як супермаркети дурять покупців На Україну насувається епічна магнітна буря: триватиме 5 днів Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

Варто зазначити, що українці можуть пристойно заробити і на інших монетах номіналом 2 копійки.

Наприклад, монета 1994 року різновиду 2(10 к.)АА може оцінюватись у 4500 гривень і навіть дорожче. Монета має широкий кант аверсу, а все тому, що при карбуванні використовувався штемпель від 10 копійок 1994 року. Серед нумізматів такі копійки називають "перепутками".

Цінна монета. Фото: Violity
Цінна монета. Фото: Violity

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, монета забезпечить місяць безбідного життя: які 10 копійок можна дуже вигідно продати.

Також наш портал інформував, рідкісна знахідка серед 25 копійок: обміняєте – отримаєте 17 тисяч грн, але тікати вже зараз.

Крім того, ми писали, знайдете в гаманці – не витрачайте: за цю монету колекціонери заплатять щонайменше 10 000 гривень.