Різке збільшення вартості тарифів для деяких абонентів мобільного оператора "Київстар" спричинило значне обурення серед споживачів.

На офіційній сторінці "Київстар" у Facebook багато хто висловлює своє невдоволення тим, як оператор здійснює повідомлення про зміни в тарифах.

"Київстар". Фото: скрін youtube
"Київстар". Фото: скрін youtube

Один із абонентів розповів, що випадково дізнався про збільшення плати, коли звернувся до служби підтримки з іншого питання. Його здивування було подвоєне, коли він виявив, що його не тільки не попередили про зміну, але й перевели на дорожчий тариф.

Цей абонент також з'ясував, що хоча існує можливість перейти на дешевший тариф, він може зробити це лише через місяць. Це стало предметом його подальшого обурення, оскільки він вважає, що такі зміни мають супроводжуватись чітким і своєчасним попередженням.

Популярні новини зараз
Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати Вибачте, банк безсилий: у клієнтів "Привату" зникають з карт останні гроші
Показати ще

Київстар, скріншот: YouTube
Київстар, скріншот: YouTube

Для того, щоб люди могли належним чином планувати свої витрати і вибирати найбільш підходящі для них пакети послуг.

"Київстар" відповів на скарги, стверджуючи, що повідомив абонентів про зміни тарифів за 7 днів, як це передбачено законом. Інформування проводилось через смс-повідомлення, на вебсайті оператора, а також через голосове меню, доступне за дзвінком на номер 466.

Також вони зазначили, що при зверненні до оператора, абонент може отримати інформацію про час і зміст смс-повідомлення, яке було відправлено.

Київстар https://www.finguin.guru/ru/kak-zablokirovat-nomer-poteryannogo-telefona/
Київстар https://www.finguin.guru/ru/kak-zablokirovat-nomer-poteryannogo-telefona/

"Київстар" запевнив, що намагається забезпечити максимально прозорий і зрозумілий процес комунікації зі своїми абонентами, однак реакція клієнтів показує, що не всі споживачі вчасно дізнаються про зміни в своїх тарифах, що призводить до невдоволення і плутанини.

Зазначимо, що зміни в тарифах "Київстар" вже набули чинності для деяких користувачів з 9 квітня, а для інших – з 1 травня.

Нагадаємо, перші 84 дні безкоштовно, потім – 25 гривень: Lifecell запровадив нову послугу задешево

Вам буде цікаво дізнатися Київстар попередив українців про зміни: чого чекати абонентам