Мешканці Запоріжжя, як і багато інших областей України, пережили на собі важкі випробування через воєнні дії. У таких умовах багатодітні сім'ї Запоріжжя особливо постраждали і потребують підтримки суспільства та влади.

Саме тому у рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення Запоріжжя департамент соціального захисту населення Запорізької міської ради анонсував надання адресної цільової допомоги багатодітним сім'ям, де виховуються п'ять та більше дітей.

Багатодітна сім'я на прогулянці
Багатодітна сім'я на прогулянці

У квітні поточного року 103 сім'ї із цієї категорії, зареєстровані у місті, отримуватимуть матеріальну допомогу у розмірі 5000 гривень на кожну родину.

Популярні новини зараз
Чи можуть призвати українців, які мають право на відстрочку - до чого треба приготуватись До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів Беріть із собою більше грошей: супермаркети встановили нові ціни на гречку, вершкове масло та яйця "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам
Показати ще

Це не просто грошова допомога, а й підтримка повсякденних потреб, що може значно полегшити фінансовий тягар сімей, що зіткнулися з викликами багатодітного виховання.

Загалом на цей захід виділено 515 тисяч гривень із бюджету Запорізької міської територіальної громади.

Раніше ми писали про те, що держава сплатить комуналку замість пенсіонера: кому з літніх українців сильно пощастить

Крім того, Знай.ua повідомляв, не втрачайте нагоди: які "плюшки" можуть отримати пенсіонери від держави

Також наш портал інформував, при оформленні спадщини можуть бути важкі проблеми: один підпис міг вирішити все