Українцям, які заборгували за комунальні послуги, готують болюче випробування. До чого готуватися споживачам, розповів юрисконсульт комунального підприємства "Тернопільводоканал" Віталій Пошва у коментарі "Суспільному".

Комунальні підприємства регулярно закликають споживачів, щоб ті своєчасно оплачували надані послуги. Втім, залишаються категорії громадян, які систематично ігнорують платіжки. Для таких осіб готують не найприємніші сюрпризи.

Попередження про борг за комуналку. Фото: скрін youtube
Попередження про борг за комуналку. Фото: скрін youtube

Як пояснив Віталій Пошва, постачальник послуг має право ініціювати санкції щодо споживача, який порушує правила договору про надання послуг.

"Відповідно до індивідуального договору про надання послуг, споживачі зобов'язані щомісячно оплачувати послуги. Якщо споживачі цього не роблять, то це є підставою для того, щоб наше підприємство звернулося до суду з метою стягнення такої заборгованості", - зазначив він.

Популярні новини зараз
Ситуація зі світлом кардинально зміниться: 5 атомних блоків "йдуть" на ремонт Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат
Показати ще

Рахунки за комуналку. Фото: скрін youtube
Рахунки за комуналку. Фото: скрін youtube

Зокрема, неплатникам можуть "перекрити кисень" шляхом блокування банківських карток. Це може бути як "кредитка", так і рахунок, на який зараховується заробітна плата.

"Це можуть бути дебетові картки, це можуть бути кредитні картки, на які людина отримує певні грошові надходження, це може бути і заробітна плата громадянина", - пояснив фахівець.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, за прострочені комунальні платіжки можуть забрати половину пенсії: як ще покарають боржників.

Також наш портал інформував, підвищення тарифів та залучення колекторів: водоканальники анонсували "сюрпризи".

Крім того, ми писали, проігноруєте – заплатіть утричі більше: на кого можуть очікувати неприємності через лічильники води.