Для українців змінили ціни на популярну рибу, яку багато хто любить їсти за столом. Стало відомо, скільки сьогодні, в середньому, коштує оселедець зі скумбрією, наскільки змінилися ціни на цю рибу за місяць і які цінники у відомих українських супермаркетах.

Ноні ціни з’явилися на сайті Мінфіну.

Скільки сьогодні коштує оселедець в Україні

Зараз за 1 кілограм слабосоленого оселедця українцям потрібно віддати, в середньому, 161 гривню. Минулого місяця він коштував 161,91 гривню, тобто, на 0,91 гривень дорожче. Якщо ви підете до "Ашану", то побачите там ціну в 169 гривень, а в Megamarket за такий оселедець потрібно заплатити 165 гривень.

Водночас, у Novus він найдешевший, адже там за таку ж вагу цієї риби потрібно віддати зі свого гаманця всього 149 гривень.

Ціни на слабосолоний оселедець в Україні. Фото: Мінфін
Ціни на слабосолоний оселедець в Україні. Фото: Мінфін

Популярні новини зараз
Комунальники вирішили не церемонитися: який тариф злетить одразу на 90% Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців "Київстар" оголосив про нові зміни: вже з сьогоднішнього дня При споживанні до 100 кВт/год – тариф нижчий? У YASNO пояснили важливий нюанс
Показати ще

Скільки сьогодні коштує скумбрія в Україні

Скумбрія свіжоморожена за місяць подешевшала більше. Якщо у березні за 1 кілограм цієї риби потрібно було заплатити, в середньому, 131,21 гривню, то сьогодні зі свого гаманця на касі треба виділити вже 124,50 гривень.

У Novus її вартість зараз становить 109,99 гривень, а у Megamarket скумбрія свіжоморожена трохи дорожча - там за неї потрібно заплатити вже 139 гривень.

Ціни на свіжоморожену скумбрію в Україні. Фото: Мінфін
Ціни на свіжоморожену скумбрію в Україні. Фото: Мінфін

Нагадаємо, що в українських супермаркетах змінилися ціни на майонез і кетчуп.

Як повідомляли раніше, в Україні змінилася вартість кукурудзи і зеленого горошку.

Як писав "Знай" раніше, українцям розповіли, чому в країні суттєво підвищилися ціни на помідори.