Сім’ї, які отримали статус внутрішньо переміщених осіб, а також ті, хто проживає в прифронтових зонах або в районах, які були деокуповані, і мають дітей до 18 років, мають можливість отримати фінансову допомогу.

Цю підтримку надає благодійний фонд "Допомога Україні", який спрямовує свої ресурси на допомогу сім'ям, що зазнали впливу військових дій.

Багатодітна сім'я на прогулянці
Багатодітна сім'я на прогулянці

Щоб отримати дану допомогу, сім'ї повинні відповідати одній із кількох категорій:

  1. Сім’ї, діти яких безпосередньо постраждали від воєнних дій.
  2. Сім’ї, які проживають у прифронтових або деокупованих районах.
  3. ВПО сім’ї з дітьми, які зіткнулися з труднощами унаслідок воєнних дій.

Процес подання заяви включає кілька кроків:

Популярні новини зараз
Настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів Українці можуть залишитися без газу через борги сусідів: газовики відключають майже цілі під'їзди Гороскоп на тиждень 24-30 червня для всіх знаків Зодіаку: смуга удачі Тельців, напруга Водоліїв та розчарування Дів Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила
Показати ще
  • Перш за все, потрібно зареєструватися на сайті благодійного фонду і заповнити заявку на отримання допомоги.
  • Необхідно надіслати скановані копії важливих документів на електронну пошту фонду. Це можуть бути документи, що підтверджують статус ВПО, проживання в прифронтовій зоні, а також інші документи, які можуть бути потрібні для обробки вашої заявки.
  • Після перерахування першої частини допомоги, заявники мають обов'язок надіслати фонду звіт про використання коштів. Це дозволяє фонду відслідковувати доцільність наданих коштів.

Контакти для зв'язку з фондом включають електронну пошту: info@fundhelpukrainians.org; та телефонні номери:+38 (098) 075 38 38 або +38 (063) 075 38 38.

Сім'я загиблого багатодітного окупанта. Фото: скрін соцмережі
Сім'я загиблого багатодітного окупанта. Фото: скрін соцмережі

Цей благодійний фонд створює міст, який допомагає зміцнити життєвий стан сімей, постраждалих внаслідок війни, сприяючи їхній адаптації і відновленню через фінансову підтримку.

Нагадаємо, виплати опинилися під загрозою: з 1 березня українців чекають нові правила

Вам буде цікаво дізнатися все залежатиме від однієї умови: кому продовжать виплати після 1 березня