Палата представників США вирішила прилити допомогу Україні та її друзям. Законопроект на 60,8 млрд. доларів США в основному призначений для того, щоб Україна могла протистояти росії.

З цієї суми Україна отримає 7,8 млрд. доларів. Ще 1,57 млрд. може піти на економічну підтримку України та інших постраждалих країн. Офіс USAID виділив 25 млн доларів, 60 млн підуть на дипломатію, а 8 млн – на перевірку та контроль.

Оформлення пенсії, скріншот: YouTube
Оформлення пенсії, скріншот: YouTube

Але проблема: ці гроші не можна витрачати на пенсії в Україні. Чому? Тому що в Америці вони мають іншу систему пенсій – накопичувальну, а не солідарну, як у нас. Це зробило б пояснення американським виборцям не таким простим.

Про це сказала міністр соціальної політики Оксана Жолнович:

Популярні новини зараз
Платитимете не 2,64 гривні, а 1,05 за кіловат: українцям пропонують унікальну можливість економії на комуналці ТЦК забороняють користуватися телефоном: українцям розповіли, як себе захистити Від платіжок зомліємо: кожен кубометр обійдеться українцям у 300 гривень Тривожна арифметика "Нафтогазу": українці стають боржниками навіть за наявності переплати
Показати ще

"В Америці немає солідарних пенсій. Там немає такого поняття, як солідарна пенсія. Є накопичувальні пенсійні рахунки страхові. Тому для них для їх виборців дуже важко пояснити: якщо вони своїм громадянам не платять якихось таких пенсій, то чомусь мають на пенсії перераховувати для громадян України."

Проте Україна отримає ще 50 млрд євро від Японії та ЄС на найближчі чотири роки. Ці гроші допоможуть і у пенсійних питаннях.

А ми нагадуємо про травневі бонуси: одній із категорій пенсіонерів додадуть майже 600 гривень.

Раніше ми писали про те, що виплати від ООН будуть продовжені: як отримати кошти

Також наш портал повідомляв, що українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку.