Шахраї створили нову схему обдурення українського населення, де частіше за інших страждають саме пенсіонери. Зловмисники надсилають українцям повідомлення, в яких попереджають про нібито надходження посилки, після чого отримують дані картки.

Про це повідомляють на каналі кіберполіції в Telegram.

В Україні з’явилася нова схема обдурення громадян, на яку ведуться, здебільшого, пенсіонери. Шахраї надсилають українцям повідомлення на телефон, в якому повідомляють про нібито надходження посилки. Проте, зловмисники стверджують, що не можуть її вручити через те, що немає адреси людини.

Вони просять людину перейти за посиланням, щоб нібито вписати свою адресу і забрати посилку. Після того, як українець переходить за посиланням, у шахраїв з’являється можливість отримати дані банківської картки людини.

Тому в кіберполіції попереджають про нову схему і розповідають про те, як можна себе захистити.

Популярні новини зараз
Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення За чоловіків візьмуться спецкомісії: кого перевірять відразу Доведеться заплатити зі своєї кишені: водоканальники попередили з приводу лічильників Перерахунок тарифів на опалення: скільки українцям доведеться платити взимку
Показати ще

Скриншот з каналу кіберполіції. Фото: Telegram
Скриншот з каналу кіберполіції. Фото: Telegram

Як захистити себе від шахраїв

Щоб не стати жертвою шахраїв і не втратити гроші, в жодному разі не переходьте за незрозумілим посиланням. Також перевіряйте дані про посилку в застосунку пошти, а перш, ніж вказувати свої дані, перевіряйте вірність URL-адреси.

До того ж, в кіберполіції радять завести окрему картку для покупок онлайн, платити тільки після отримання посилки і ні в якому разі не передавати чужим людям різні коди підтвердження з повідомлень. Якщо ви, все ж таки, сказали дані, терміново заблокуйте свою картку.

Нагадаємо, що шахраї в Telegram створили схему виманювання грошей в українців.

Як повідомляли раніше, шахраї від імені ООН виманюють з людей гроші.

Як писав "Знай" раніше, кіберполіція схопила зловмисників, які продавали неіснуючі товари в Інтернеті.