Благодійний фонд Depaul Ukraine” оголосив про прийом заявок для українців, які вимушено залишили свої домівки і потребують підтримки. Заявку можуть подати мешканці трьох обласних центрів.

Українці, які залишились без домівки, можуть отримати психологічну, юридичну та фінансову допомогу. Також їм допоможуть знайти житло та працевлаштуватися. Про це фонд “Depaul Ukraine” повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Гуманітарна допомога. Фото: скрін youtube
Гуманітарна допомога. Фото: скрін youtube

У ситуації, що склалася, важливу роль відіграють зусилля благодійних організацій, які надають різнобічну допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Цього разу мешканці трьох міст України можуть отримати грошову допомогу від благодійної організації Depaul Ukraine- зазначають у фонді, - Наші соціальні працівники можуть допомогти вам підійти комплексно до вирішення будь-яких проблем, з якими ви стикнулися. Ми не лише підтримуємо у кризовий період, але і знаємо, що робити, аби налагодити своє життя, знайти місце у суспільстві, влаштуватись на роботу та оточити себе однодумцями

Для того, щоб отримати допомогу, внутрішньо переміщеним особам треба заповнити анкету відповідно до регіону, у якому вони зараз знаходяться.

Популярні новини зараз
ТЦК забороняють користуватися телефоном: українцям розповіли, як себе захистити Від платіжок зомліємо: кожен кубометр обійдеться українцям у 300 гривень Платіжки за воду з новою графою: комунальники приготували "сюрприз" Придатних до служби поділять на 4 категорії: в якій ви опинитеся ви
Показати ще

Анкета для мешканців Одеси – за посиланням;

Анкета для мешканців Харкова – за посиланням:

Анкета для мешканців Києва - – за посиланням.

Фахівці фонду вивчать потреби заявників, щоб допомогти якомога ефективніше.

Раніше ми повідомляли, що Українцям видають продукти, ліки та одяг: отримати можуть усі

Нагадаємо: Для тих, кому необхідно: кожен українець може безкоштовно отримати їжу, одяг та ліки