Українців попередили, що з 1 травня набувають чинності нові тарифи одразу на дві послуги – водопостачання та водовідведення.

Подорожчання торкнеться мешканців одного із найбільших міст Тернопільської області – Чорткова. Про це повідомили на офіційному сайті міськради.

Платіжки за воду. Фото: скрін youtube
Платіжки за воду. Фото: скрін youtube

Побутовим споживачам повідомили, що в місті з 1 травня починає діяти новий тариф на воду та каналізацію, який на 17% вищий від попереднього тарифу. Серед причин перерахунку вартості послуг – подорожчання електроенергії та зростання зарплат.

"Водоканал змушений був коригувати тариф виключно у двох складових: через суттєвий ріст вартості електроенергії та ріст мінімальної заробітної плати", - йдеться у повідомленні міськради.

Популярні новини зараз
Від платіжок зомліємо: кожен кубометр обійдеться українцям у 300 гривень 3600 грн зайвими не будуть: пенсіонерам пропонують матеріальну підтримку Головне за 25 травня: Тіна Кароль загрузла у кредитах, Україну заповнили фальшиві гроші, а 65-річний пенсіонер мобілізувався Мають подати документи до 1 липня: українцям зробили важливе оголошення
Показати ще

Вода з крану. Фото: скрін youtube
Вода з крану. Фото: скрін youtube

Як стверджується, тарифи зміняться так:

  • вартість централізованого водопостачання збільшиться із 34,91 до 42,25 гривні за кубометр;
  • вартість централізованого водовідведення зросте з 23,11 до 25,77 гривні за кубометр.

Таким чином, загальний тариф на обидві послуги збільшиться на 10 гривень - з 58,02 до 68,02 гривні за кубометр.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, можуть відключити воду та газ: українцям розповіли, хто має платити за перевірку лічильників у воєнний час.

Також наш портал інформував, водоканали розікрали гроші, тож збільшать тарифи: Попенко пояснив, чому люди заплатять більше.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, людям підвищення тарифів, олігархам та монополістам – радість: експерт пояснив, кому вигідно піднімати ціни.