З погодою, що погіршується, в повітрі зароджується нова проблема ризики дефіциту електроенергії. Генеральний директор компанії "YASNO" підняв тривогу та закликав усіх до економії світла.

Тому зараз Україні доводиться залучати аварійну допомогу від енергосистем європейських країн.

"Є високий ризик, що нам може не вистачити генерації та імпорту електроенергії, – каже ген-директор YASNO. – Тому давайте разом – і населення, і бізнес – дотримуватись простих правил".

Українці без світла, фото: zmist.pl
Українці без світла, фото: zmist.pl

Для населення це працює так:

Популярні новини зараз
Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом
Показати ще
  • У піковий годинник з 19:00 до 22:00 намагайтеся заощаджувати, не вмикайте потужні пристрої без необхідності та вимикайте світло.
  • Якщо вирішите займатися домашніми справами, краще це робити вночі.

Для бізнесу поради трохи інші:

  • вимкніть яскраве підсвічування вивісок та фасадів,
  • зменшіть внутрішнє освітлення,
  • та по можливості перенесіть робочі процеси на нічний час.

Українці без світла, скріншот: YouTube
Українці без світла, скріншот: YouTube

Також не забувайте вимикати світло у тих кімнатах, де не знаходитесь. Якщо у вас встановлений двозонний лічильник, і ви перенесете роботу електроприладів на час з 23:00 до 07:00, ціна кожної кіловат-години буде вдвічі меншою!

Не забувайте навчати та інформувати інших: поділіться цими рекомендаціями із сусідами, колегами та друзями. Чим більше людей знатимуть про важливість економії електроенергії, тим ефективніша наша спільна робота зі збереження ресурсів.