Побутові споживачі ризикують залишитися без гарячої води та опалення. Через що можуть виникнути труднощі з наданням послуг, розповіли на facebook-сторінці "Облтеплокомуненерго".

Деякі українці нагромадили борги за комунальні послуги, зокрема перед теплогенеруючими підприємствами. Заборгованість загрожує не лише нарахуванням пені чи штрафами, а й припиненням надання послуг.

Навмисно відключати населенню тепло або гарячу воду не будуть. До цього призведе систематична несплата послуг - підприємства просто не зможуть повною мірою виконувати свої обов'язки перед споживачем. Відповідне попередження вже зробили комунальники на Чернігівщині.

"Накопичення боргів за опалення та гарячу воду – це ризики для теплопостачання міста та області. Особливо в умовах, коли 65 % надходжень від оплати за послуги постачання тепла та гарячої води автоматично спрямовуються на оплату газу, заборгованості за паливо у попередні періоди", - попередили комунальники.

Варто нагадати, що заборгованість за комунальні послуги можуть примусово стягнути в судовому порядку. У такому разі на плечі споживача лягає ще й оплата судових зборів та інші витрати.

Популярні новини зараз
Українцям дозволять відкупитися від мобілізації – новий закон вже на підході Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям Вибачте, банк безсилий: у клієнтів "Привату" зникають з карт останні гроші
Показати ще

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей із платіжками.

Також наш портал інформував, наслідки побачите у платіжках: "Київводоканал" закликав не ігнорувати важливу процедуру.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, немає грошей – не аргумент: як карають українців за невчасну оплату комуналки.