В Україні додалася так звана "третя" платіжка за блакитне паливо. Платити доведеться за технічне обслуговування газових мереж багатоквартирних будинків. На facebook-сторінці "Газмережі" розповіли, що потрібно від побутових споживачів.

Побутові споживачі, які мешкають у багатоквартирних будинках, повинні укласти договір на технічне обслуговування будинку. Це обов'язкова процедура, яку не можна ігнорувати.

Газова плита. Фото: скрін youtube
Газова плита. Фото: скрін youtube

"Звернутися до балансоутримувача – управителя багатоквартирного будинку, ОСББ чи житлово-будівельного кооперативу, або уповноваженої особи, щодо укладання договору на ТО будинку, на підставі якого вони надалі будуть тримати зв’язок з виконавцями робіт", - йдеться у повідомленні.

Газовики. Фото: скрін youtube
Газовики. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Приємні знижки можуть обернутися великим розчаруванням: як супермаркети дурять покупців Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Газовики нагадують, що технічне обслуговування необхідне безперебійної роботи газової системи. Насамперед це про безпеку самих мешканців, адже вчасно виявлена ​​та виправлена ​​проблема допоможе уникнути аварій.

Плата за обслуговування внутрішньобудинкових мереж розраховується індивідуально залежно від конкретного будинку та кількості мешканців.

Раніше портал Знай повідомляв, стосується всіх власників газових плит: "Газмережі" звернулися з важливим попередженням.

Також наш портал інформував, оплата за газ більше не "витягуватиме" останні копійки: у кого з українців стане менше платіжок.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, водоканали розікрали гроші, тож збільшать тарифи: Попенко пояснив, чому люди заплатять більше.