В умовах воєнного стану та труднощами в економіці в Україні багато підприємців стикаються з необхідністю закрити свій бізнес. Через збільшений тиск на економіку, процес закриття ФОП було набагато спрощено.

Тепер для цього достатньо лише кілька кроків на порталі Дія, де підприємець може подати заявку на закриття своєї справи без потреби очікувати на схвалення. Для цього потрібен доступ до електронного кабінету через сертифікований ключ, заповнення форми та використання електронного підпису для підтвердження заяви.

як закрити фоп
як закрити фоп, скрін

Однак, попри спрощення процедури, є важливі нюанси, про які потрібно знати. Підприємці мають сплатити усі податки та борги, якщо вони є, а також подати квартальну декларацію.

У випадку складнощів із цими питаннями, то краще звернутися за допомогою до бухгалтера, який допоможе правильно оформити всі необхідні документи.

Популярні новини зараз
До 20 червня це має зробити кожен: "Газмережі" попередили споживачів Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу Беріть із собою більше грошей: супермаркети встановили нові ціни на гречку, вершкове масло та яйця У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Таким чином, незважаючи на спрощення процесу, важливо дотримуватися усіх законодавчих вимог для закриття бізнесу в Україні.

Податки / фото: Freepik
Податки / фото: Freepik

Закривати свій бізнес в Україні зараз можна легше, ніж раніше. Уряд працює над тим, щоб все робити через інтернет, щоб людям не доводилося ходити в податкову.

В майбутньому це буде ще простіше. Значить, якщо комусь треба закрити свій ФОП, він може все зробити онлайн, швидко сплатити податки і надіслати потрібні документи. Так влада хоче допомогти бізнесу і зробити все зручніше для людей.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua масштабні перевірки на порозі: податківці вже склали список

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, часу залишилось зовсім мало: що треба зробити аби уникнути штрафів