На підприємців, які платять єдиний податок у якості фізичних осіб, чекає наближення кінця строку подання податкових декларацій. Цей процес є обов'язковим, і в разі невиконання може виникнути необхідність сплатити штраф.

У даний момент громадяни мають подати податкові документи за перший квартал 2024 року. Згідно з правилами, ці декларації повинні бути зареєстровані у ДПС протягом 40 календарних днів після закінчення звітного кварталу.

Декларація доходів. Фото: скриншот Youtube
Декларація доходів. Фото: скриншот Youtube

Для першого кварталу це означає, що документи повинні бути подані не пізніше 10 квітня.Податкова декларація показує суму, яку підприємець заробив за звітний період (з початку року) та суму сплачених податків.

Ця інформація є підставою і обов'язком для сплати єдиного податку для підприємців 3 групи.

Популярні новини зараз
Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Декларація про доходи, фото: Facebook
Декларація про доходи, фото: Facebook

Щодо штрафів за невчасну реєстрацію податкових декларацій, вони встановлюються в залежності від тривалості затримки. Які штрафи загрожують за невчасну реєстрацію податкових накладних:

  • 2% суми ПДВ за період від 1 до 15 днів затримки;
  • 5% суми ПДВ за період від 16 до 30 днів затримки;
  • 10% суми ПДВ за період від 31 до 60 днів затримки;
  • 15% суми ПДВ за період від 61 до 365 днів затримки;
  • 25% суми ПДВ за період понад 365 днів затримки.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua на ФОПів чекають дуже важливі зміни: що станеться у 2024 році

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, ці документи розглянуті не будуть: у ПФУ попередили українців про субсидії, не припустіться помилки

Також, Знай.ua писав про до 1 квітня українці мають показати доходи: кого змусять "вивернути кишені"