4 квітня, один із засновників Monobank, Олег Гороховський, повідомив про вихід оновленої версії своєї програми – monobank 2.0. У цьому оновленні були додані нові функції та покращено дизайн для зручнішого використання.

Одним із ключових змін є можливість швидкого перемикання між картами. Про це засновник повідомив Telegram.

Monobank 2.0 / фото: Telegram
Monobank 2.0 / фото: Telegram

"Тепер можна відкрити загальну виписку всіх-всіх ваших карт, просто зваливши вправо. І не треба кудись натискати, щоб переходити від карти до карти, тому що все робиться свайпами", – заявив Гороховський.

Це значно спростить управління фінансами та зробить процес інтуїтивнішим.

Популярні новини зараз
Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат
Показати ще

Олег Гороховский також сказав, що їхній початковий дизайн був створений для однієї карти, але з появою нових послуг їм довелося адаптувати додаток під нові потреби користувачів.

Monobank 2.0 / фото: Telegram
Monobank 2.0 / фото: Telegram

Крім того, monobank 2.0 надає можливість вибору дизайну програми та повернення до попередньої версії:

"Ми розуміємо, що будь-які зміни провокують вал критики. Тому потім можна перейти до старого дизайну за схожою ж кнопкою в "Ще". Але всі нові речі будемо робити надалі тільки в новому дизайні."

Незважаючи на проблеми, які часто виникають в українців із Monobank, нове оновлення дійсно гарантує стати зручнішим та приємнішим для користувачів.

Також наш портал повідомляв, з кожного абонента по 5%: у "Київстарі" анонсували підвищення тарифів

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що до ліентів Monobank залишаються без грошей: доступ до рахунку закривають без попередження