Під час закупівель у магазині не завжди встежиш за станом продуктів. Буває, що просрочку або запліснявілий йогурт виявляєш уже вдома.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯк діяти, щоб повернути гроші за непридатні продукти, розповіли на facebook-сторінці Держпродспоживслужби.
Перше, що потрібно зробити покупцеві, який виявив непридатний продукт – звернутись до адміністрації магазину. Слід надати чек, який підтвердить факт покупки, ціну та точну дату. Представник магазину має запропонувати повернути гроші за товар або замінити продукт на придатний.
Якщо чек зберегти не вдалося, то покупець все одно має можливість повернути товар і отримати за нього гроші, але процес буде трохи складнішим.
"Також не варто хвилюватися в разі втрати чека, адже повернути товар можливо й без нього: завдяки твердженням свідків про покупку, відео з камер спостереження, звірки штрих-коду на пакуванні з базою продавця тощо", - йдеться у повідомленні.
Бувають випадки, коли права споживача порушуються та у поверненні грошей відмовляють. Тоді покупцеві слід звернутися до Держпродспоживслужби:
- у телефонному режимі – 050-230-04-28;
- електронним зверненням на вебпорталі;
- офіційним листом поштовою адресою: 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1.
Раніше портал Знай повідомляв, українців попередили про обман у супермаркеті – ваше здоров'я стане ціною.
Також наш портал інформував, як "очистити" курятину від антибіотиків перед тим, як приготувати суп: здоров'я скаже вам спасибі.
Крім того, ми писали, речі пропадають просто з камери зберігання: українцям розповіли, що робити у разі крадіжки в супермаркеті.