Внутрішньо переміщені сім'ї можуть на додаткову матеріальну підтримку. Виплати надаються на 6 місяців та можуть бути витрачені на оренду житла. Хто і як може отримати допомогу, повідомляє HUB "Наш Краматорськ".

Програма допомоги на оренду житла для ВПО реалізується благодійним фондом "Право на захист" у партнерстві з УВКБ ООН. Підтримку надають внутрішньо переміщеним сім'ям після 24.02.2022, які зараз мешкають у столиці чи Київській області.

Допомога ВПО, скріншот: YouTube
Допомога ВПО, скріншот: YouTube

Мета програми – допомогти з житлом сім'ям, які проживають у неналежних умовах та потребують переїзду у безпечніше житло.

Хто може претендувати на виплати:

Популярні новини зараз
ПриватБанк роздаватиме клієнтам грошові подарунки: мінімум 150 грн, максимум – 5000 грн Енергетики проводять рейди по домівках споживачів: кому загрожують серйозні проблеми Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще
  • сім'ї ВПО, які мешкають у приватному житлі, але перебувають під загрозою виселення з об'єктивних причин, наприклад, критично несприятливі умови проживання;
  • сім'ї ВПО, які нещодавно переїхали до Києва чи області та не шкодують проживати у МТП;
  • сім'ї ВПО, які проживають у МТП та шкодують переміститися у приватне житло.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

В рамках програми надається матеріальна допомога на 6 місяців. Кошти можуть бути витрачені виключно на оренду житла, що має бути підтверджено документально.

Для реєстрації на допомогу необхідно заповнити онлайн-форму. Якщо сім'я відповідатиме умовам та критеріям, то з нею зв'яжеться представник фонду та запросить на подальшу реєстрацію для отримання виплат.

Раніше портал Знай повідомляв, фінансова допомога для українців з низьким доходом: скільки можна отримати.

Також наш портал інформував, українцям виплатять фінансову допомогу з Європи: але для цього потрібно постаратися.

Крім того, ми писали, це вже в востаннє: у Польщі українцям нададуть грошову допомогу, як і де отримати.