Головне управління Державної податкової служби у Дніпропетровській області надало уточнення щодо правил призначення пенсій для осіб, які за законодавством мають право на кілька видів пенсійних виплат одночасно.

Згідно із статтею 10 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", у таких випадках особа має право вибрати лише один вид пенсії для призначення, незалежно від того, на скільки видів вона має право.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Це стосується як стандартних видів пенсій, таких як пенсія за віком, по інвалідності чи у зв’язку з втратою годувальника, так і ситуацій, коли особа має право на довічну пенсію.

У випадку довічних пенсій, особа також мусить обрати лише один вид виплати, який вона хоче отримувати.

Популярні новини зараз
Які електроприлади "тягнуть" найбільше - зараз це дуже важливо знати Дешевше, ніж чашка кави: Vodafone запустив пільговий тариф, але не все так радісно Чужі борги можуть стати вашою проблемою: "Нафтогаз" дивує українців "сюрпризами" Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

Ці правила забезпечують справедливе розподілення пенсійних ресурсів, дозволяючи одночасно підтримати гнучкість вибору для пенсіонерів, що відповідають критеріям для отримання більше ніж одного типу пенсії.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Вибір пенсії – це не просто бюрократична процедура. Це рішення, що відображає твою індивідуальність, твої заслуги перед собою та своєю країною, а також ваші надії на майбутнє.

Воно має бути відповідальним та обдуманим, адже від цього залежить комфорт та якість твого життя на заслуженому відпочинку.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua щомісяця плюс 944 грн: хто з українських пенсіонерів заслужив доплату

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, добровільні пенсійні внески: в скільки обійдеться місяць стажу з 1 квітня

Також, Знай.ua писав про фінансова допомога для українців із низьким доходом: скільки можна отримати