Ситуація, пов'язана з військовим становищем в Україні, серйозно впливає на життя багатьох людей. Однак важливо, щоб у такі важкі часи було забезпечено можливість нормального функціонування фінансової системи та полегшено умови для клієнтів банків.

У цьому контексті Ощадбанк ухвалив рішення про продовження терміну дії всіх платіжних карток до 30 вересня 2024 року.

Ощадбанк, скріншот з відео
Ощадбанк, скріншот з відео

Це спрямоване на забезпечення зручності та безпеки клієнтів, включаючи внутрішньо переміщені особи, під час військового становища.

Для багатьох людей, особливо тих, чиї картки закінчилися з моменту введення воєнного стану у лютому 2022 року, продовження терміну дії відбудеться автоматично.

Популярні новини зараз
Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову "Всі будуть начальниками": адвокат розповів, як в Україні змінили правила вручення повісток ДПС вже готова списати ваші гроші: кому готуватись до примусового стягнення Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок
Показати ще

Однак, якщо вам вже було перевипущено нову картку, вам слід звернутися до відділення Ощадбанку для отримання її.

"Ощадбанк". Фото: скрін youtube
"Ощадбанк". Фото: скрін youtube

Важливо, що у разі закінчення терміну дії картки, яка продовжує працювати, вона повноцінно функціонуватиме. Клієнти зможуть здійснювати платежі у торговельно-сервісній мережі, знімати готівку в банкоматах та скористатися іншими послугами, доступними за допомогою платіжних карток.

Це рішення покликане забезпечити стабільність та впевненість у фінансових операціях клієнтів у період невизначеності та стресу.

Також наш портал інформував, чи не застрахований ні Приват, ні Моно: українців попередили про "крадіжку" карток прямо з банкомату

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що ПриватБанк поверне частину грошей за покупки: скільки можна заощадити

Вам буде цікаво дізнатися, як ви хочете, але долар буде по 40: аналітики говорять про неминучість послаблення курс