Деяким споживачам повернуть частину грошей, переплачених за електроенергію. Про це на офіційній facebook-сторінці повідомляє Рівненська обласна прокуратура.

Громадам Рівненщини повернуть понад 5,3 мільйона гривень, переплачених за послуги електропостачання. Зазначається, що прокурорами було доведено завищення постачальником цін на електроенергію для освітніх та медичних закладів.

Електроенергія Фото: скрін youtube
Електроенергія Фото: скрін youtube

"Прокурори органів Рівненської обласної прокуратури вкотре довели факти неодноразового безпідставного збільшення ціни за одиницю товару та укладення незаконних додаткових угод до договорів на постачання електроенергії для освітніх та медичних закладів громад Рівненщини та закладів обласного підпорядкування", - йдеться у повідомленні.

Переплата за світло. Фото: скрін facebook.com/rvoblprokuratura
Переплата за світло. Фото: скрін facebook.com/rvoblprokuratura

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 24-30 червня для всіх знаків Зодіаку: смуга удачі Тельців, напруга Водоліїв та розчарування Дів В Україні готують пенсійну реформу – старенькі мають зрадіти новим виплатам Пенсіонерів забезпечать тимчасовою підтримкою: додаткові виплати до кінця 2024 року Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Важливо наголосити, що побутові споживачі захищені від можливих неправомірних дій постачальників електроенергії. Для населення діє фіксований тариф – 2,64 гривні за кВт/год.

Платіжка за електроенергію. Фото: скрін youtube
Платіжка за електроенергію. Фото: скрін youtube

У той самий час для непобутових споживачів тарифи на світло можуть коригуватися щомісяця з урахуванням коливання ринкових цін.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили".

Також наш портал інформував, збільшення тарифів на електроенергію вдарить за цінами на все: академік пояснив, чому це стане важким ударом.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, плату за роздруківку та доставку платіжок пропонують "повісити" на споживачів: у YASNO зробили заяву.