З настанням кінця місяця наближається час, коли споживачам електроенергії необхідно передати показники своїх лічильників. Це процедура, яку необхідно виконати вчасно, щоб забезпечити правильне складання рахунку за спожиту електроенергію.

Для передачі показників лічильника встановлено визначений термін: останні два дні поточного місяця та перші три дні наступного. Цього місяця цей період розпочнеться 30 березня та триватиме до 3 квітня.

Електрика, фото: Getty Images
Електрика, фото: Getty Images

Тому важливо пам'ятати, що останній день для передачі свідчень – 3 квітня.

Особливу увагу варто приділити своєчасності передачі. Цього місяця 31 березня припадає на Великдень, що може відволікти процедуру передачі показників.

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації
Показати ще

Для запобігання забудькуватості можна зробити це раніше, наприклад, у суботу, або пізніше, у перші дні квітня. Важливо також використовувати нагадування, щоб не прогаяти терміни.

Економія електрики. Фото: скриншот з відео
Економія електрики. Фото: скриншот з відео

Існує кілька способів передачі показників лічильника:

  • через особистий кабінет,
  • зателефонувати до контакт-центру,
  • передати контролеру,
  • надіслати дані через чат-боти в соціальних мережах або SMS.

Необхідно пам'ятати, що своєчасна передача показників лічильника – це запорука правильного розрахунку та запобігання можливим непорозумінням при оплаті за електроенергію.

Нагадаємо, 3 1 березня – останній термін: це потрібно зробити кожному

Раніше ми писали про те, що експерт пояснив, навіщо планують підвищення цін на воду: "Потрібно піднімати тарифи на 50%, 60%"

Крім того, Знай.ua повідомляв, " Газсеті" оголосили про жорсткі заходи проти порушників: подадуть до суду і витрусять кишені.