В Україні люди дуже люблять консерви. Їх можна швидко з'їсти, коли немає часу готувати, або додати до різних страв, щоб було смачніше.

Особливо популярні серед нас сардини, шпроти та кабачкова ікра. Проте останнім часом сталося те, чого мало хто очікував — ціни на ці улюблені продукти пішли вгору.

Як змінилася ситуація на ринку станом на 24 березня? порівнявши ціни з тими, що були місяцем раніше. Зокрема, зацікавили шпроти торгової марки Аквамарин.

Як виявилося, вартість цих шпрот в олії злегка зросла — з 72,73 гривні до 73,15 гривні за упаковку, яка важить 150 грам. Хоча це і невелике підвищення, але воно є індикатором того, що ціни на консерви загалом починають збільшуватися.

Ціни на шпроти, фото: скріншот Мінфін
Ціни на шпроти, фото: скріншот Мінфін

Популярні новини зараз
Українські супермаркети опустіли: яких продуктів поменшало через відключення світла Реєстрація знову відкрита: українцям роздадуть гуманітарну допомогу Пенсіонерам встановлять нові правила: не кожен зможе собі дозволити Беріть із собою більше грошей: супермаркети встановили нові ціни на гречку, вершкове масло та яйця
Показати ще

Цікаво, що це підвищення торкнулося не лише шпрот, але й інших видів консервованих продуктів, таких як сардини та кабачкова ікра.

Це означає, що тепер за улюблені закрутки доведеться викладати трохи більше, ніж українці звикли. Звісно, ці зміни можуть вплинути на вибір споживачів, особливо якщо підвищення цін буде продовжуватися.

Ціни на сардини, фото: скріншот Мінфін
Ціни на сардини, фото: скріншот Мінфін

Такі зміни у ціноутворенні важливі не лише для покупців, але й для виробників та продавців, оскільки вони можуть вплинути на попит та пропозицію на ринку.

Кабачкова ікра подорожчала, тепер за банку на 440 грам просять не 66,39 грн, а 71,99 грн.

Ціни на кабачкову ікру, фото: скріншот Мінфін
Ціни на кабачкову ікру, фото: скріншот Мінфін

Втім, для того, щоб зробити більш точні висновки, варто спостерігати за динамікою цін протягом тривалішого періоду.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua з "худим" гаманцем у супермаркеті робити нічого: як змінилися ціни на популярні консерви

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, можна забивати холодильники: ковбаса, сосиски та сардельки стали дешевшими