Для всіх наших шановних читачів, котрі уважно стежать за своїми платіжками по комуналці, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що в Україні з 1 квітня ціни на електрику не зміняться, вони будуть на рівні 2,64 грн за кВт*год.

При цьому в українців залишається можливість при підключенні двозонного лічильника платити за струм вдвічі менше. Такий пристрій обліку окупиться за 10 місяців.

Про це стало відомо завдяки інформації нагадування фахівців центру "ГазПравда".

Тарифи на світло, скріншот: YouTube
Тарифи на світло, скріншот: YouTube

Вартість електроенергії переглянули влітку 2023 року. І хоча собівартість генерації, ремонтні роботи вимагають постійного перегляду тарифів, ймовірно, щонайменше протягом найближчих місяців (або навіть протягом усього року) підвищувати тариф не будуть.

Популярні новини зараз
Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

Для цього необхідно встановити двозонний лічильник, а також подати заявку до свого постачальника електроенергії. Щоправда, через велике навантаження деякі клієнти, які зараз подають заявки про підключення нічного тарифу, отримують відповідь із повідомленням, що їхня черга прийде лише у листопаді цього року. Проте така черга спостерігається далеко не у всіх містах.

Тарифи на світло, скріншот: YouTube
Тарифи на світло, скріншот: YouTube

Підключення нічного тарифу безкоштовне. Але при цьому українцеві доведеться придбати двозонний лічильник. Він коштує від 1,6 тис. до 2,4 тис. грн. Така покупка швидко окупиться. Наприклад, якщо ви витрачаєте 250 кВт*год на місяць і половину струму споживатимете в нічний період, щомісяця ви зможете заощаджувати 165 грн на місяць. Вже за 10 місяців покупка лічильника окупиться.

Нагадаємо, тарифний обман: водоканали змушували українців переплачувати за послуги.

Раніше повідомлялося, кому з українців дозволили платити за газ за фіксованим тарифом: у запасі 365 днів.

Також, за який борг комунальники можуть подати до суду: несподівана відповідь адвоката.