Якщо хотіли приготувати борщ, але відкладали через високі ціни на овочі, то саме час вирушати на закупки. У супермаркетах стали доступнішими капуста, буряк і картопля. Про це свідчать дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

Українські супермаркети перерахували ціни на овочі із "борщового набору". Доступнішими стали капуста, буряк та картопля, проте суттєвого обвалу цін не відбулося.

Ціни на овочі. Фото: скрін youtube
Ціни на овочі. Фото: скрін youtube

Ціни на капусту

Середня вартість білокачанної капусти знизилася з 15,27 до 13,84 гривні за кілограм. Найнижчий цінник на овоч виставили у мережі Varus – 11,90 гривні за кілограм. Молода капуста продовжує дорожчати – середня вартість уже 73,57 гривні за кіло.

Ціни на капусту. Фото: скрін Мінфін
Ціни на капусту. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Не надумайте брати ці яйця: українців попередили про небезпеку у супермаркеті Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це З інших беруть пару тисяч: кому з українців задарма встановлять двозонні електролічильники
Показати ще

Ціни на буряк

Середній цінник на буряки зменшився – з 18,33 до 17,94 гривні за кілограм. Найвища вартість коренеплоду спостерігається у мережі Megamarket – 25,92 гривні, а найнижча вартість у Varus – 13,40 гривні за кіло.

Ціни на буряк. Фото: скрін Мінфін
Ціни на буряк. Фото: скрін Мінфін

Ціни на картоплю

Оновився і середній цінник на картоплю. Замість 26,01 гривні за кіло доведеться заплатити вже 25,60 гривні. Ціни на овоч коливаються від 22,60 до 30 гривень за кілограм, залежно від торгової мережі.

Ціни на картоплю. Фото: скрін Мінфін
Ціни на картоплю. Фото: скрін Мінфін

Раніше портал Знай повідомляв, готуй миску – буде салат: в Україні супермаркети оновили ціни на часник, цибулю та моркву.

Також наш портал інформував, вже й каша стає "розкішшю": супермаркети оновили ціни на рис, вершкове масло та вермішель.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, щоб смачно поїсти влазити в борги не доведеться: як змінилися ціни на рис, курятину та ковбаски.