Це важливий крок у підтримці тих, хто захищав країну. Такі знижки допоможуть полегшити фінансове життя, особливо в умовах зростаючих витрат на утримання домівок.

У 2024 році учасникам бойових дій дадуть знижки на комуналку та паливо, інколи навіть можна не платити зовсім. Це точно зробить їхнє життя трохи легшим.

Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube
Платіжки за комуналку Фото: скрін youtube

Отже, ветерани війни можуть розраховувати на круті знижки за комунальні послуги, а ті, хто отримав інвалідність через війну, навіть взагалі не платять за деякі послуги.

Але ці пільги діють тільки якщо у чоловіка вже є статус учасника бойових дій. Якщо ще оформлюєте - то треба трохи зачекати.

Популярні новини зараз
Як уникнути арешту майна: чому переписка на родичів може виявитися поганим варіантом Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Жителів сіл та райцентрів почнуть мобілізувати по-новому: Кабмін радикально змінив правила
Показати ще

75% знижка на оплату житлоплощі (квартплата);

75% знижка на оплату комунальних послуг;

100% знижка на комунальні послуги інвалідам.

Коротко кажучи, якщо ветеран війни має право на пільги, то за нього і за кожного, хто з ним живе, держава допоможе платити за опалення 21 квадратний метр.

А ще додасть 10,5 квадрата на всю сім’ю. Так що, коли прийде час розрахунків за тепло, можна трішки зекономити.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, військовий втратив кінцівки після того, як його "накачали" і викинули з поїзда