Олексій Кучеренко, народний депутат України IX скликання від партії "Батьківщина", у своїй промові зачепив питання, яке хвилює багатьох українців - ціни на комунальні послуги.

Він висловив думку, що у 2024 році можуть відбутися деякі зміни у тарифах на ЖКП, але зазначив, що поки що діє мораторій на підвищення цін на деякі види послуг.

тарифи
тарифи

По-перше, він згадав тарифи на електроенергію. Можливо, буде зроблено спробу збільшення вартості електропостачання до приблизно 3,5 гривень за 1 кВт-год. Однак поки що немає точної інформації про те, чи буде ухвалено таке рішення.

По-друге, мова зайшла про тарифи на холодне водопостачання та водовідведення. Ці тарифи перебувають під управлінням НКРЕКУ та органів місцевої влади. Можливо, вони будуть переглянуті та наближені до ринкових стандартів.

Популярні новини зараз
Настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів Гороскоп на тиждень 24-30 червня для всіх знаків Зодіаку: смуга удачі Тельців, напруга Водоліїв та розчарування Дів Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати
Показати ще

Комуналка, kyivpost.com
Комуналка, kyivpost.com

Крім того, було порушено питання про тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій:

"Це теж стосується Києва. У 2024 році, ймовірно, місцеві органи влади проведуть конкурси, спробують переглянути тарифи та привести їх до ринкових, адже вони давно не переглядалися", - каже нардеп.

Оскільки ці тарифи давно не переглядалися, то це може означати значні зміни для мешканців.

"Слід підкреслити, що тарифи на електроенергію, холодне водопостачання та водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій не підпадають під дію мораторію", - підсумовує він.

Раніше ми писали про те, що субсидією розширили ще одну категорію: хто може отримати допомогу

Крім того, Знай.ua повідомляв, кожен другий кВт "безкоштовно": хто може платити за світло за "спецтарифом"