Українські супермаркети обновили ціни на популярні фрукти. Скільки доведеться заплатити за лимони, виноград та апельсини, показують дані моніторингу, опубліковані на порталі "Мінфін".

Поповнити запас вітамінів і порадувати рецептори обійдеться дуже дешево. У середині березня у супермаркетах спостерігається переважно підвищення цін на фрукти.

Ціни на фрукти. Фото: скрін youtube
Ціни на фрукти. Фото: скрін youtube

Ціни на лимони

Середня вартість кілограма лимонів збільшилась із 57,33 до 60,67 гривні. Ціни на цитруси коливаються від 54,90 до 72,90 гривні за кіло в залежності від торгової мережі.

Ціни на лимони. Фото: скрін Мінфін
Ціни на лимони. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Нові вимоги для виходу на пенсію: левова частка українців зіткнеться із проблемами Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись
Показати ще

Ціни на виноград

Виноград у середньому коштуватиме 249,89 гривні за кілограм. Це трохи дешевше, ніж минулого місяця, коли за кіло продукту доводилося віддавати по 253,87 гривні. Найнижчий цінник на виноград зафіксований у мережі Novus – 199,99 гривні, а найвища вартість у Metro – 280,68 гривні.

Ціни на виноград. Фото: скрін Мінфін
Ціни на виноград. Фото: скрін Мінфін

Ціни на апельсини

Середній цінник на апельсини знизився із 73,93 до 70,57 гривні за кілограм. Водночас апельсини преміум подорожчали з 59,05 до 64,95 гривні за кіло. Також зросла вартість апельсинів Єгипту – з 49,57 до 51,90 гривні за кілограм.

Ціни на апельсини. Фото: скрін Мінфін
Ціни на апельсини. Фото: скрін Мінфін

Раніше портал Знай повідомляв, брати по одній штучці? В Україні супермаркети змінили ціни на ківі, хурму та яблука.

Також наш портал інформував, можна себе побалувати: ціни на сало, житній хліб та яйця вже не так сильно вдарять по гаманцю.

Крім того, ми писали, зараз дорого, а стане ще дорожче: в Україні бананам прогнозують жорстке зростання цін.