Багатодітні українки можуть отримати нову допомогу, але потрібно встигнути надіслати заявку до 29 березня. Програма підтримки здійснюється фондом "Жіночі можливості в Україні". Деталі та умови опублікували на facebook-сторінці організації.

Багатодітні мами можуть отримати підтримку від фонду у вигляді безкоштовного ноутбука для роботи чи навчання. На додаток можна пройти безкоштовний курс "Основ комп'ютерної грамотності".

Українці з дітьми. Фото: скрін youtube
Українці з дітьми. Фото: скрін youtube

На даний момент приймаються заявки від українок, які мешкають у Вінницькій та Кіровоградській областях.

Претендентки на допомогу повинні відповідати критеріям відбору:

Популярні новини зараз
Жителів сіл та райцентрів почнуть мобілізувати по-новому: Кабмін радикально змінив правила Заповіт, майно і відповідальні особи: що потрібно знати перед мобілізацією Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів Звички доведеться міняти: Нацбанк оголосив про великі зміни
Показати ще
  • виховують трьох та більше дітей;
  • є внутрішньо переміщеними особам та можуть підтвердити статус довідкою;
  • чоловік перебуває у складі ЗСУ.

Ноутбук. Фото: скрін youtube
Ноутбук. Фото: скрін youtube

Як отримати допомогу?

Реєстрація проводиться через онлайн форму за цим посиланням. Заповнити заявку потрібно до 29 березня 2024 року. Фонд проведе відбір серед претенденток та зв'яжеться з тими, кого затвердять на видачу допомоги.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, нову допомогу від ООН: кого з українців підтримають щомісячними грошовими виплатами.

Також наш портал інформував, ледь вистачатиме на комуналку та хліб: яку пенсію зможуть отримувати українці із зарплатою в 16 тисяч гривень.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, не виконали умови - з вас 80 тисяч: за що каратимуть українців підвищеними штрафами у квітні.