Українці платять за газ за фіксованим тарифом, але можуть отримати знижку. Розповідаємо, як заощадити на платіжках та що буде з тарифами далі.

Для більшості українців тариф на газ становить 7,96 гривні за кубометр, але в найближчому майбутньому цінник може змінитися у бік збільшення. Так вважає голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко.

Платіжки за газ. Фото: скрін youtube
Платіжки за газ. Фото: скрін youtube

За словами експерта, вартість блакитного палива для населення може піднятися на 1 чи 1,5 гривні від чинного тарифу. Тобто за кубометр доведеться віддавати по 9 чи 9,5 гривні.

Втім, поки що діє мораторій, який не дозволяє підвищувати тарифи на газ для населення. Вже після його скасування можна очікувати подібних "сюрпризів".

Популярні новини зараз
ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Як отримати знижку на газ

Клієнти "Нафтогазу" можуть отримати знижку та економити на оплаті рахунків за блакитне паливо. Головна умова для отримання знижки – вчасно платити за газ до 15 числа кожного місяця. Проводити платежі обов'язково потрібно через онлайн-сервіси компанії.

Споживання газу. Фото: скрін youtube
Споживання газу. Фото: скрін youtube

Розмір знижки – всього 1%. Це дозволить зовсім небагато заощадити тим, хто споживає газ щонайменше. Втім, якщо сім'я використовує кілька сотень кубів щомісяця, наприклад, у зимовий період, коли потрібно опалювати будинок, то знижка буде більш відчутною.

Раніше портал Знай повідомляв, платіжки за березень будуть особливо болючими: кому доведеться платити за збільшеними тарифами.

Також наш портал інформував, від нових платіжок буде істерика: платити доведеться майже 300 гривень за куб.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, залишать без будинку чи квартири: за яку суму боргу в українців забиратимуть нерухомість.