На території німецької федеральної землі Тюрінгія вводяться обов'язкові громадські роботи для біженців, що тимчасово перебувають на території країни.

Згідно з нововведеннями, біженці зобов'язані брати участь у прибиранні вулиць, парків та інших громадських територій. Як зазначає голова округу Заале-Орла Крістіан Херрготт, метою є стимулювання працевлаштування мігрантів та їхня інтеграція в німецьке суспільство. Про це повідомляє Bild.

Біженці. Фото: скрін youtube
Біженці. Фото: скрін youtube

"Люди, які отримують грошову допомогу з податків громадян Німеччини, повинні робити свій внесок у розвиток суспільства, а не сидіти склавши руки", - зазначає пан Херрготт.

Саме взимку біженці прибиратимуть сніг, а влітку займатимуться обрізанням кущів та доглядом за зеленими насадженнями. Оплата становитиме 80 центів на годину за 4-годинного робочого дня. Таким чином, щомісячний заробіток становитиме 64 євро, які перераховуватимуться на платіжні картки, починаючи з березня цього року.

Популярні новини зараз
Зірки зійшлися: цим знакам Зодіаку червень принесе здійснення найзаповітніших мрій Заженуть у борги, а ви й знати не будете: клієнти Ощадбанку скаржаться на списання коштів Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще

Біженці. Фото скрін з Youtube
Біженці. Фото скрін з Youtube

За словами експертів, такі заходи допоможуть подолати безробіття серед мігрантів, яке досягає в деяких регіонах Німеччини 60-80%. Втім, критики зазначають, що з економічного погляду залучення біженців до таких малооплачуваних робіт є малоефективним.

Адже витрати на їх утримання не відшкодовуватимуться податками та відрахуваннями з їхньої мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, пенсіонерам дали термін до 31 березня, інакше не буде виплат

Як повідомляв "Знай.ua", не вистачає навіть на їжу? Українці можуть отримати солідну суму

Знай.ua писав, українців "обкрадають", намагаючись відібрати допомогу для біженців: замішані угорці